НОВИНИ МЕРЕЖІ
(044) 384-46-00

IPTV приставки

U2C Denys

U2C Denys — новинка 2017 року, HD ресивер з мультимедіа функціями IPTV/OTT приставки. Основним апаратним нововведенням є підтримка "Денисом" кодека H.265. У програмній частині приставки U2С Denys змін більше: з'явилися інтегровані в ПО плагіни KODI, YouTube з більш широким функціоналом, плагіни для перегляду кіно — Filmix.net та Tree.Tv, а також IPTV сервіси. У ресівері передбачений LAN-порт, але в разі якщо незручно тягнути кабель, є можливість підключити WiFi адаптер.

Вартість приставки з налаштуванням: 1500 грн.

U2C A1ternativa LAN

U2C A1ternativa LAN — новітній HD SAT ресивер з двома USB портами і картоприймачем на сучасному двоядерному процесорі Ali 3511, ресурсів якого з запасом вистачає для стабільного прийому супутни- кового сигналу стандартної і високої чіткості (HDTV). Об'єм оператив- ної пам'яті 256 МБ. Приймач обладнаний Ethernet LAN портом. За допомогою декодера супутниковий ресивер U2C A1ternativa перетво- рюється у мультимедійний комбайн: SAT частина + IPTV + WEB сервіси.

Вартість приставки з налаштуванням: 950 грн.

U2C B6 Full HD

Супутниковий Full HD ресивер B6 це нова розробка відомої торгової марки U2C, яка давно зарекомендувала себе як виробник недорогих, і при цьому високоякісних ресиверів. Приємною особливістю даної моделі є можливість переглядати на ній інтернет телебачення (IPTV), а також відео з YouTube. Для підключення до мережі інтернет необхідно додатково придбати WiFi адаптер.

Вартість приставки з налаштуванням: 550 грн.

Оберіть населений пункт

×